بازی اندروید

بازی مسابقه ای و هیجان انگیز ASPHALT 9: LEGENDS مسابقه ای

بازی محبوب و فوق العاده جذاب آسفالت ۹ نیازی به معرفی ندارد. این بازی که توسط کمپانی GAMELOFT ساخته شده است، بین گیمرهای علاقمند به سبک ماشینی و مسابقه ای به شدت محبوب است. همانطور که از نام آن پیداست، شما در این بازی به سلطان جاده ها تبدیل می شوید! در آپدیت آخرین ورژن بازی ماشینی آسفالت ۹ می توانید تمامی عناصر و آیتم هایی را که برای به هیجان آمدن و لذت بردن از یک بازی ویدویی لازم دارید، حس کنید. در این نسخه از بازی علاوه بر داشتن تمامی خصوصیات نسخه های قبلی می توانید تنظیمات بیشتری در جهت شخصی سازی انجام داده و بهتر از قبل ماشین مسابقه ای را در سبقت ها و سر پیچ ها کنترل کنید. همانطور که می دانید در نسخه های قبلی برای جهت دهی به ماشین و پیچیدن می بایست گوشی خود را به سمت مورد نظر کج کنید و از این طریق به کمک شتاب سنج ها خودروی خود را کنترل نمایید.

دانلود بازی اندروید

اما در نسخه جدید آسفالت ۹ قهرمانی قابلیت کنترل و هدایت ماشین از طریق لمس صفحه نمایش به آن افزوده شده است. با استفاده از این ویژگی در یک طرف از صفحه نمایش سرعت و شتاب ماشین را به صورت لمسی و بسیار راحت کنترل کنید و در طرف دیگر جهت و مسیر آن را تعیین کنید. با افزودن این ویژگی به ASPHALT 9: LEGENDS کنترل پذیری ماشین ها برای مانور و حرکات نمایشی و حرفه ای بیشتر شده و آسانتر از قبل می توانید یکه تاز جاده ها باشید!

تذکر: بازی خارق العاده ASPHALT 9: LEGENDS هنوز در مارکت رسمی اندروید گوگل پلی منتشر نشده است و شما برای دریافت بازی از اندرویدسیتی کافیست مراحل زیر را طی کنید.

آموزش دانلود و نصب بازی مسابقه ای آسفالت ۹

فایل زیپ بازی آسفالت ۹ را دانلود کنید.

فایل دانلود شده را به کمک برنامه های فشرده ساز از حالت فشرده خارج کنید. سپس فایل  com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM را در مسیر SD/Android/Obb/ قرار دهید.

فایل apk موجود در پوشه دانلود شده را اجرا کنید.

به کمک یک برنامه جانبی لوکیشن خود را روی کشور فیلیپین قرار دهید.

اکنون بازی را می توانید بدون هیچ مشکلی اجرا کرده و هیجانی نزدیک به واقعیت را لمس کنید!

>> دانلود بازی اندرویدی

منبع:آموزشکده اندروید سیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *