بازی اندرویدی

بهترین بازیهای اندرویدی (1)

INFINITY OPS: Sci-Fi FPS

بازی اکشن

اولین بازی این لیست INFINITY OPS: Sci-Fi FPS میباشد. این بازی یک بازی اکشن بسیار مهیج و جذاب است. خط داستانی بازی در چندین سال آینده اتفاق میفتند؛ درست زمانی که انسانها در تکنولوژی بیشترین پیشرفت را دارا خواهند بود. در بازی INFINITY OPS: Sci-Fi FPS میتوانید کِلن خود را بسازید و دوستانتان را نیز به بازی دعوت کنید. پس این یک بازی چند نفره است که شما میتوانید در این بازی از میان صدها سلاحی که وجود دارد، سلاح خود را انتخاب کنید. در این بازی شگفت انگیز به دلیل کم بودن جاذبه میتوانید به دورتر ها بپرید و به بالا بروید. این بازی از نظر گرافیکی کاملا سه بعدی و جذاب است. بازی INFINITY OPS در گوگل پلی رتبه ۴٫۴ را کسب کرده و نظرات کاربران نیز درباره این بازی مثبت بوده است.


GTR Speed Rivals

بازی مسابقه ای

بازی GTR Speed Rivals یک بازی برای عاشقان مسابقه های ماشینی و سرعت است. در این بازی میتوانید با رغیبان خود از سراسر جهان مسابقه دهید، امتیاز بدست آورید و ماشین خود را ارتقا دهید. در این بازی ۲۵ ماشین و ۵ فصل مختلف و متنوع وجود دارد. در این بازی همچنین میتوانید به صورت تکنفره بازی کنید. این بازی دارای گرافیک بسیار خوبی است که مخاطب را خسته نمیکند. این بازی در گوگل رتبه ۴٫۵ را بدست آورده و هر روز به تعداد کاربران آن اضافه میشود.


Light a Way

بازی ماجراجویی

Light a Way یک بازی ماجراجویانه و لطیف است. بله لطیف و شخصیت اول آن یک دخترک بامزه است. شما باید به این دخترک در روشن کردن دنیا کمک کنید. تاریکی ها دنیا و خورشید را پوشانده است و همه به دنبال کسی هستند که به آنها راه و روشنایی را نشان دهد. از این بازی انتظار هیجان و اکشن بودن بازیهای جنگی را نداشته باشید. (البته همیشه بهتر است کمی از آن فضای خشن فاصله بگیرید.) با پیش رفتن بازی و کشتن شیاطین میتوانید نور بیشتری برای روشن کردن راه جهان به دست آورید و همچنین در این بازی میتوانید مهارتهای شخصیت خود را بالا ببرید. این بازی دارای خط داستانی و گرافیک جذابی است. بازی Light a Way در گوگل پلی امتیاز ۴٫۶ را کسب کرده و نظر کاربران نیز درباره آن مثبت بوده است.

>> بازی اندروید

>> دانلود بازی اندروید

منبع: آموزشکده اندروید سیتی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *