بازی اندرویدی

بهترین بازیهای اندرویدی (2)

The Room: Old Sins

بازی پازلی

اگر گیمر ماهری هستید، حتما با سری بازیهای The Room نیز آشنا هستید. آخرین نسخه این سری The Room: Old Sins میباشد که برخلاف دیگر سری های این بازی دارای خط داستانی و گرافیک بسیار بهتری است. این بازی در گوگل رتبه ۴٫۹ را کسب کرده است. برای اطلاعات بیشتر نقد و بررسی بازی The Room: Old Sins را میتوانید در بلاگ اندروید سیتی بخوانید.


Ramboat

بازی اکشن

Ramboat از سری بازیهایی در سبک آرکید است که میتوانند تا ساعتها شما ار سرگرم نگاه دارد. این بازی بسیار ساده است. به این صورت که تیراندازی به صورت خودکار صورت میگیرد تنها کاری که شما باید انجام دهید آن است که دشمنانتان را از بالا و گوشه و کنار کشته شوند. شما در این بازی وظیفه دارید تا از سربازانتان محافظت کنید. بازی گرافیک دوبعدی دارد و درعین ساده بودن بسیار جذاب است. بازی Ramboat در گوگل پلی رتبه ۴٫۴ را بدست آورده است.


Evil Defenders

بازی استراتژی

بهترین بازی در سبک استراتژی در ماه اردیبهشت نیز بازی Evil Defenders است. در این بازی استراتژیکی باید از قلعه های خود دفاع و به دشمنان خود نیز حمله کنید. اگر با بازیهای استرانژیگی آشنا باشید میدانید که بازی با این دست بازیها، زمان زیادی میبرد. بازی Evil Defenders دارای ۱۵ نقشه و ۹۰ مرحله جداگانه است. گرافیک این بازی جذاب و دارای جزیره، کوه، جنگل و … میباشد. اگر به بازی های استراتژیکی علاقه مند هستید، بازی با Evil Defenders را از دست ندهید. این بازی در گوگل نیز رتبه ۴٫۴ را بدست آورده و نظرات کاربران درباره آن بسیار مثبت بوده است.

>> بازی اندروید

>> دانلود بازی اندروید

منبع: آموزشکده اندروید سیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *